Drobečková navigace

Úvod > Stara struktura > Úvod

 

PŘEJEME VÁM PĚKNÝ DEN. NEPŘETRŽITÁ POHOTOVOST.

VOLEJTE 585 428 351.

ZAHÁJILI JSME PRODEJ SUPERPREMIOVÉHO KRMIVA ZNAČKY TRAINER PRO PSY I KOČKY ZA BEZKONKURENČNÍ CENY - LEVNĚJI NEŽ NA INTERNETU.

Vítejte u nás,Veterinární klinika MVDr.Michael Mazoch

jsme rádi, že Vám můžeme poradit a pečovat o Vaše zvířecí miláčky. Na těchto stránkách se dozvíte podrobné informace o našem pracovišti a poskytovaných službách. 

Naše pracoviště se nachází v Olomouci-Neředíně blízko hlavního tahu na Hradec Králové, Brno a Ostravu viz. kontakt.

Nabízíme komplexní veterinární služby od počátku roku 1992. V naší databázi je evidováno již přes 10.400 majitelů zvířat.

V roce 2003 jsme se stali součástí Integrovaného záchranného systému Logo Olomouckého krajeOlomouckého kraje.Vězeňské služby

Pečujeme i o služební psy Vězeňské služby v Olomouci.

Poskytujeme veterinární asistenci Městské policii Olomouc a Litovel.

Magistrát města Olomouc

 

 

Od roku 2005 úzce spolupracujeme s Odborem Městská policieživotního prostředí Magistrátu města Olomouce.

 

 

 

Klinika disponuje diagnostickými přístroji pro interní medicínu a chirurgii např.: RTG, ULTRASONOGRAF, EKG, přístroji pro monitoring životních funkcí, ale i stomatologickým vybavením.

Provádíme chirurgické zákroky včetně postnarkotizační hospitalizace. Samozřejmostí je asepse na úrovni humánní medicíny.

Laboratorní diagnostiku nám zajišťují akreditovaná pracoviště v Olomouci a v Brně.

Jsme certifikované pracoviště pro aplikaci mikročipů a vydávání EUROPASŮ pro psy, kočky a fretky, včetně veterinárních potvrzení pro cesty do zahraničí.

SPECIÁLNÍ NABÍDKA

Na objednávku u nás můžete zakoupit VETERINÁRNÍ DIETY a krmiva renomovaných světových značek.
Postaráme se o zdravý vývoj Vašich mláďat, výběrem kvalitních krmiv, na vakcinace Vás včas pozveme e-mailem, sms, či písemně poštou. Myslíme i na starší jedince prováděním preventivních prohlídek.

Na klinice je sídlo soudního znalce v oboru veterinární medicíny se specializací na malá, drobná a zoo zvířata, veterinární péči v chovech koní.

Běžně přijímáme i bezhotovostní platby bankovními kartami. U nás je vždy konečná cena za odborné služby i zboží stejná, bez příplatků - ať využijete hotovostní nebo bezhotovostní platbu.

K DISPOZICI JE PRO KLIENTY TAKÉ NÁŠ CENÍK pro rok 2012 - viz "Info z pracoviště"

***

V ROCE 2012 OSLAVUJEME 20. VÝROČÍ OD ZAHÁJENÍ ČINNOSTI NAŠEHO PRACOVIŠTĚ.

Pěkný den Vám přeje MVDr. Michael Mazoch